Finansal Yönetim


Finans Yönetimi

Ön Muhasebe, Genel Muhasebe, Muhasebe Alacakları ve Borç Hesapları için basit borç ve Alacak yapılandırmalarından,departman düzeyinde işlevsellikten daha fazlasını kazandırır. LeafOne(1) tüm finansal, dağıtım, satış ve servis süreçlerinizi otomatikleştirir ve kurumsal verilerinizi tek bir yapıda birleştirir. Kurumsal çapta iş süreçlerini ve verileri entegre etmek için birleşik bir metodolji benimseyerek, özelleştirilmiş iş çözümlerini doğru finansal raporlama ve bilinçli karar vermek için güvenilir alt yapı sunar.

 


Güvenilir Veri

 

Leaf One(1) ile, müşteri, satıcı ve işlem verilerini yalnızca bir kez girersiniz. Leaf One(1) bu bilgiyi tüm departmanlarda ve bilgilere erişme yetkisi olan kullanıcılarda paylaşır. Bu verileri güncellemeniz gerektiğinde, Leaf One(1) bilgilerin tüm uygulama boyunca derhal erişilebilir olmasını sağlar. Leaf One(1) akıllı mimarisi, ihtiyacınız olduğunda en güncel bilgileri alabilmenizi sağlar. Ayrıca, bilgi girişi hataları kolayca ayırt etmelerini sağlar.

 

Standart ve Özelleştirilebilir Finansal Raporlar

Bilanço, Kâr ve Zarar, Nakit Akım Tablosu ve diğerleri dahil olmak üzere standart finansal ve yönetsel raporlar oluşturun. Ek raporlama seçenekleri arasında Leaf One(1) dahili rapor tasarım aracı ile, 3. nesil rapor oluşturulabilir veri erişimi veya elektronik tablo veya OLAP araçlarında analiz için veri ihracı ile raporların özelleştirilmesi yapılabilir.

Aşağıdaki önceden yapılandırılmış boyutlara ek olarak kullanıcı tanımlı bir boyutta raporlama yapmak mümkündür.

 

Bilanço organizasyon Raporları

Kuruluş Raporları

Hesap Raporları

Tarihsel ve saatsal Raporlar

İşlem Raporları

Muhasebe Raporları

Ürün ve Stok Raporları

Ürün Kategorisi Raporları

İş ortağı Raporları

Proje Raporları

Pazarlama Raporları

Kanal Yönetim Raporları

Kampanya Raporları

Warehouse (Depo,Ambar) Raporları

Etkinlik (faaliyet,maliyetlendirme) Raporları

 

Raporlarınıza her yerden ulaşın..

 

" Reporter.Net ile raporlarınızı Yönetin ve istediğiniz her yerden rapolarınıza ulaşın.Rapor yönetimi için Mobil-Web-Desktop application olarak ulaşılması çok rahattır. "

 

Çok boyutlu Mali Yönetim Sistemi

Kapsamlı finansal yönetim yetenekleri sunar. Leaf One(1) tüm işlevsel unsurları, çok sayıda organizasyon, para birimi, muhasebe şeması, vergi kanunları kapsayan işletmelerin karmaşıklığını destekleyen global kullanıma hazırdır. Leaf One(1), sistemi kabul edilmiş muhasebe ve vergi kurallarının ihlali riski olmaksızın ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirmenizi sağlar.


Anahtar Kelimeler :